I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Omnibus" w Żelazkowie

17 listopada odbył się już po raz trzeci Gminny Konkurs Wiedzy Ogólnej "Omnibus".  Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Biernatkach zajęła I miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali Nicola Cierlaczyk z klasy V, Karolina Wawrzyniak i Hubert Figiel z klasy VI. Uczniowie odpowiadali na pytania z 9 dziedzin nauki. Były to: matematyka, język polski, język angielski, przyroda, muzyka, plastyka, wychowanie fizyczne i wiedza o gminie. Z każdej kategorii losowali pytania za 1, 2 lub 3 punkty. Naszej drużynie udało sie odpowiedzieć na większość pytań dzięki czemu zdobyliśmy największą liczbę punktów i zajeliśmy I miejsce. Otrzymaliśmy piękny dyplom, Ilustrowany "Atlas Świata" oraz kilka innych gadżetów. Zwycięzcą towarzyszyła p. Ewelina Tomczak.