Konkurs „Złota Żaba” oraz „Złota Żabka”

Dnia 17 marca 2018 roku uczniowie: Aleksandra Gwóźdź, Karolina Wawrzyniak, Patrycja Chachuła, Hubert Figiel oraz Damian Gorzkiewicz reprezentowali naszą szkołę w konkursach „Złota Żaba” oraz „Złota Żabka” .

W finałowej rozgrywce w dziedzinie matematyki oraz w dziedzinie literatury i języka polskiego wzięło udział 387 uczestników z województwa wielkopolskiego i lubuskiego.

Łączne wyniki obu etapów zdecydują o ostatecznej kolejności na liście oraz o składzie grona laureatów i wyróżnionych.  Pełne wyniki zostaną udostępnione w kwietniu.

Kto otrzyma zaproszenie na galę, ten może być pewien wysokiego miejsca. Którego – pozostanie tajemnicą do wielkiego finału.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów i czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie zwycięzców!